Zase jsem se vrátila a jsem připravena na veškerou kritiku.

Nelámej si hlavu tím co si o tobě myslí ostatní, oni mají co dělat s tím co si o nich myslíš ty.

Duben 2013

Proč zrovna já?

28. dubna 2013 v 10:27 | Ketie Darlett ♥ |  Téma týdne
Téma týdne píšu zase na poslední chvíli.

Toto téma je pro mě dost bolestivé, protože si tuto otázku kladu denně aspoň 3O× a jelikož mým životem proběhla jedna né moc šťastná událost, rozhodla jsem se j itu na tohle téma napsat.

Když jsem se narodila byla jsem zdravá, krásná a ubrečená holčička, ktérá dostala jméno Zuzanka. V ten moment by nikdo netušil co by se mohlo stát, moje maminka vypadala tak šťastně a pevně rozhodnuta, že mě nikdy neopustí. Postupem času, co mi bylo asi 5 let, přišla na nás bída. Neměli jsme co jíst, neměli jsme co pít, kvůli neplacení nájmů nám vzali elektriku. Takže jsme byli potmě, nemohli jsme koukat na televizi. A já už byla smířena s nejhorším.

A jak tak čas utíkal tak mě máma opustila ukradla babičce peníze a s nimi utekla do Prahy. Teď mi je 14 a bydlím u babičky, kterou miluji. A od svých 5 až do teď jsem svou mámu neviděla, nepamatuji si na ni. Nevím jak vypadá, kolik jí je. Jak žije. Asi by mě to nemělo zajímat když mi tohle udělala. Často si říkám, proč tohle muselo potkat zrovna mě? Víte jak mi je když vidím někde na ulici slečnu se svou maminkou jak se objímají jak mezi nimi jiskří mateřská láska. Já už svou mámu asi nikdy neobjemu, nikdy ji neřeknu že mě mrzí co mi udělala a že nevím jestli ji to odpustím. Ostatní dívky v mém věku se se svýmu matkami radí o prvním zklamání, o první lásce, o prvním zlomené srdci, ale já nemůžu. Já se s ní nemohu poradit, když nevím kde je, jestli vůbec žije.

Dál už opravdu nemám sílu psát . . . Příběh jsem si určitě nevymyslela.

,,Halo je tu někdo ? Ketie ? Jsi tu ? "

25. dubna 2013 v 18:52 | Ketie Darlett ♥ |  BLOG
Large

Sakra. Zdá se mi to nebo ... Jsem vážně zpět? Nebo je to zase jen přeháňka a zase jako voda odpluji za chvíli pryč ? Nevím. A doufám, že už tu nějak vydržím. Mám hodně novinek, ale na to abych vám je tu všechny vypsala byla bych tu hódně dlouho. Já se budu snažit sem chodit. Je mi toho blogu líto . :) Tak snad, držte mi palce. :)