Zase jsem se vrátila a jsem připravena na veškerou kritiku.

Nelámej si hlavu tím co si o tobě myslí ostatní, oni mají co dělat s tím co si o nich myslíš ty.

Prosinec 2012

Zanedbávám to ?

26. prosince 2012 v 14:02 | Ketie Darlett ♥ |  BLOG
... zřejmě ano.

Už se více věnuji howrse.cza howrsecup.com než blogu . Už mě to prostě nebaví. Omlouvám se. Blog neopouštím,ale nebudu tu tak často jako dřív.

12.12.2012 štěstí nebo tragédie?

12. prosince 2012 v 20:37 | Ketie Darlett ♥ |  Moje téma
392105_425273587538020_292952061_n_large

Tak a je to tu. Poslední magické datum,kterého se dožijeme. Není to zajímavé ? Toto datum v některých vyvolá strach v některých posměch a někdo ani neví jaké je dnes datum. Já si myslím,že je to šťastné datum,dneska se mi tedy stala krásná věc :'3 U nás ve škole se o tom docela dost mluvilo,jeden ňouma si screennul mobil když bylo 12.12.2012 12 hodin 12 minut a měl 12% baterky. Bylo to neuvěřitelný. Dalo mu to dost práce,schválně si vybíjel mobil hraním her a písniček a potom jen čekal na ten čas. A povedlo se. :33

Nedělní večer

9. prosince 2012 v 21:31 | Ketie Darlett ♥ |  Deník


Ano neděle. Ach jo už je to zase za náma krásný víkend. :X Proč to vždycky musí tak rychle utéct? Zítra píšeme z dějepisu,proto ta fotka. Dějepis+lentilky+facebook=Chill. Jsem zvědavá jak ta písemka dopadne,už tomu tak nějak rozumím. Vůbec se nemohu soustředit,protože se učím a do toho mi zabzučí mobil že mi někdo píše na facebooku,takže se toho moc nenaučim.

Jaký jste měli vy víkend? Já docela nudný,jsem nemocná a dneska jsme byli se sestřičkou na rybníku a já lezla pro rampouchy a probořila se mi noha,takže uplně mokrá a noha jak led. No hrozný. Zase jsem se zamilovala. :3 Doufám že už šťastně ten můj budoucí bejvalej andílek mě totiž tak přitahuje že už si připadam jak magnet.

Dost kecání já se zase zabořím do dějepisu,budu chroupat lentilky a odepisovat na zprávy na facebooku. Mějte se hezky. Ketie. :*

Což takhle dát si soutěžičku ?

7. prosince 2012 v 21:36 | Ketie Darlett ♥ |  SOUTĚŽE
Ahoj,tak je to tu takové mrtvé tak proč si nedát menší soutěžičku ? Je to o diplom a o reklamu tady na blogu. :) Je to jen obyčejná bleskovka tak se do toho dejte:

1. Jak se máš? :3
2. Líbí se ti tu?
3. Co by jsi tu totálně změnil/a,co to tu celé kazí ? -_-
4. Čeho by jsi tu chtěl/a víc?
5. Jak jsis e sem dostal/a?
6. Co budeš chtít na diplom?

Doufám že se někdo zapojí :)

agszhetdgcbhdtegfkdh-Sakra co jsem to napsala za 'Nesmysl'?

4. prosince 2012 v 21:46 | Ketie Darlett ♥ |  Téma týdne
Takže nové téma týdne je nesmysl. Popravdě vůbec nevím co bych na toto téma měla psát,jelikož podle mě je všechno co udělám nesmysl.. Sakra zase píšu nesmysly.

Ale jak mám sakra udělat abych tento článek na téma nesmysl napsala tak aby to nějaký smysl mělo? A už jsem to slovo napsala tolikrát že už pro mě totálně ztrácí smysl. Tudíž se z něj stává nesmysl.

Tak zatím to co jsem napsala byli doslova jen nesmysly. Jsem naivní. Mám v hlavě uplné nic. Takže nečekejte žádnou hlavu ani patu a vůbec ne kvalitu tohoto článku. Prostě píšu nesmysly.

Ale teď vážně. Co to vlastně je nesmysl? Podle mě je to něco co nemá vůbec žádný význam a to co je naprosto zbytečné. No a heleďte teď můžu s klidem využít blobost naší učitelky na český jazyk,protože ona dnes totálně prokázala,že už je vážně stará a že jí jen ničíme nervy. Dnes jsme začali brát nějakou novou látku a ona řekla že sloveso přidal je budoucí čas no prostě nesmysl že? A ještě se tam s námi celou hodinu hádala. A nakonec opravovala sešity a došlo jí že jsme tam napsali nesmysl který nám ona vtloukla do hlav.

Proč ne. Chceš být affs?

2. prosince 2012 v 13:07 | Ketie Darlett ♥ |  Zbytek
Tak jsem se tedy rozhodla,že budu nabírat Affs. Přece jen proč ne? Tak tedy kdo by chtěl bt mé affs zapište se tady:

1# Přezdívka
2# Blog (žádné klikni si na web)
3# Proč chceš být mé Affs?

Podmínku mám jen jednu:

1# Nechci affs,které na můj blog bude chodit každý den a psát komentáře tipu: ,,Obíhám.." !!! Prostě chci lidi,kteří mají aspoň trošku představu o tom jaká jsem a nemají semnou problém.

Galaxie.

2. prosince 2012 v 12:36 | Ketie Darlett ♥ |  FASHION*
Určitě jste si všimli,že všude v obchodech nebo na internetu je různé oblečení s potiskem galaxie. Co si o tomto úletu myslíte vy? Já tedy že je to naprosto boží :3


Olga's models-Casting

1. prosince 2012 v 18:17 | Ketie Darlett ♥ |  Deník


Ahoj kočičky a kočičáci.Tak se vám zde zase hlásím. Po dnešním rušném dni si zaslouží trošku odreagování. Co jsem dneska dělala tak zajímavého? Je to tak zajimavé až vlastně vůbec.

Byla jsem na castingu Olga's models. Jde o kurz modelingu. Popravdě jsem docela ráda že jsem se účastnila doufám že mě vemou. Kurz obsahuje: jazykové provedení modelingem,profesionální fotografie,zájezd do Japonska a poznání Japonskch modelek,výuka chůze a seznámení s molem. Ač jsem si myslela že to vše bude zadarmo bude to stát přes 6.000,- :D No když nám to ta pořadatelka a ředitelka fitrmy řekla všechny absolventy to docela odradilo,mě nikoli. Klidně to budu kurva splácet. -.- Opravdu bych se chtěla dostat někam dál,protože nejšťastnější absolventi získají certifikát a smlouvu s Bohemia agency,což je úspěšná modelingová agentura. Tak mi držte palce.