Zase jsem se vrátila a jsem připravena na veškerou kritiku.

Nelámej si hlavu tím co si o tobě myslí ostatní, oni mají co dělat s tím co si o nich myslíš ty.

Leden 2012

Zoufalství.

30. ledna 2012 v 18:42 | Ketie Darlett ♥ |  Téma týdne
Optimista je ten, kdo přežil a přemohl zoufalství.(Alexandr Nikolajevič Skrjabin)

6373101747_581664e606_z_large

Na toto téma moc nevím co napsat tak Vám sem dávám alespoň citát a obrázek. Napište mi Vy něco do komentářů o témě 'Zoufalství'. Zajímá mě Váš názor.

Že by se už konečně vzpamatovala?

29. ledna 2012 v 13:44 | Ketie Darlett ♥ |  Deník
...Moje máma mě dneska pozvala do cukrárny! No němám z toho nejlepší pocit za to co mi v poledních 7 letech udělala to chce vylepšovat? Trošku pozdě! A nebo mi chce vykládat ty její kraviny jak ji to hrozně moc mrzí? A nebo,mě chce poštvatproti tátovi? Mám tolik nápadů,vůbec nevím o čem si s ní budu povídat a už vůbe nevím jestli tam mám jít. Přece jenom mě hodně zklamala a po 7 letech už je na to pozdě aby to spravila. Nemám z toho nejlepší pocit,ale půjdu tam. Všichni mi říkají ať se jen tak nedám. Že ji to mám oplatit za to jaká na mě byla. Jak mě deno děnně týrala a bila mě,křičela na mě. Teď najednou chce být hodná a dobrá 'máma'. NE,už to prostě není moje máma! Ani se jí tak nedá říkat,ale jak ji mám tedy říkat? Ona mě přivedla na svět a tak rychle z toho mého zmizela a kdyby nebylo babičky jsem v děcáku a to co jsem do téhle doby vybudovala a prožila se nic z toho nemuselo stát,děkuji ti babičko moje za všechno <33 Já vím mám své dny a někdy si přeju aby jsem u tebe nikdy nebyla! Chce se mi brečet když si vzpomenu na to jak jsem ti tohle někdy mohla říct,jsem hrozná a nevychovaná. Tak mám s ní jít nebo ne? Asi jo. Nesmím se nechat oblbnout.

A je to tady!

27. ledna 2012 v 23:12 | Ketie Darlett ♥ |  Zbytek
Ano! No vy možná nevíte o co jde,ale Bonnie Melone,vytvořila nový web něco jako Krácná.cz NE! Ona je lepší zajděte tam a pokochejte se!
stoprocentně vám doporučuju! Úžasný to tam je,áách jak se těším až to bude komplet!

Ikonka vás přesměruje přímo na blog.

Proběhne kompletní rekonstrukce!

27. ledna 2012 v 20:43 | Ketie Darlett ♥ |  BLOG
Tak vážění a už se mi to fakt nelíbí! Proběhne tu rekonstrukce na celém blogu nejen na blogu ale i na mě nelíbím se sama sobě jak se chovám,je to děs jsem nevychovanej spratek,žádné soutěže,žádné Affs ani ten můj trapný deníček a jak v něm píšu jak hulím atd... Chci s tím skončit je to děs a hrůza! Změním layout jen fotku v záhlaví nebudu to nějak moc měnit,ale chci změnit systém je tu hrozný bordel! Takže tímto prohlašuji,že už nebudu hulit,kouřit ani lhát!

Konec SONO.

27. ledna 2012 v 19:31 | Ketie Darlett ♥ |  SOUTĚŽE
Omlouvám se ale končíme se SONO vůbec na to nemám čas,prostě celá soutěž se rlúší všem se moc omlouvám,ale vážně na to nemám čas.

Vaše hlasy mě poslaly do 2.kola.

27. ledna 2012 v 19:05 | Ketie Darlett ♥ |  Zbytek
Takže vaše hlasy mě poslaly do 2. kola a tak vás prosím zda by jste mě neposlali i do toho 3. Pokud ano moc vám děkuji a moc ráda vám to oplatím. Takže pokud jsi dobrá duše/jako já/ tak mi dej prosím hlas pro Ketie tady. Znovu děkuji a dej vědět kolikátý hlas a popřípadě adresu kde mám hlásnout já tobě. Jinak dneska by mělo začít nové kolo SONO,omlouvám se za spoždění,ale neměla jsem čas. No ale teď mám. A tak jdu na to. Jinak jsme vám chtěla oznámit že přes facebook můžete od někoho dostat kašel a rýmu! Normálně je to nakažliví i přes facebook! Amálka mě sprostě a drze nakazila! Jsem marod! Takže milá Amálko okamžitě přijeď a budeš o mě pečovat! :D

OMFG!

26. ledna 2012 v 19:30 | Ketie Darlett ♥ |  Deník
Pro boha! Jestli vám tady tolik vadím taky mi to sakra řekněte!? Nechápu co máte zase za problém,dneska jsem jen tak po očku zkoukla skoro všechny no nevím jestli tomu mám ještě říkat 'Affs'. Nechápu co vás to popadlo,asi 5 si mě smázlo a ze seznamu a vymlouvají se že na mě zapomněli,jo chápu malou chybku,ale když si projedu vaše blogy vidím že píšete o tom že smáznete Affs,já bych nasraná nebyla kdyby jste mi to řekli! Už an to kašlu a nejde jenom o pitomí Affs. O to až tak nejde tak abyste věděli mažu vás uplně všechny kromě: http://dead-or-prison.blog.cz/,http://hear-t.blog.cz/,http://ming-yu.blog.cz/,http://prodigious-diary.blog.cz/,http://prodigious-diary.blog.cz/,http://crazy-my-world.blog.cz/,http://jeji-kecy.blog.cz/,http://may-xoxo.blog.cz/,http://bonnie-melone.blog.cz/ ostatní nasrat! a říkám to naposledy NESPŘÁTELUJU! nebo možná vyjímky!

Shit and shit and? SHIT!

24. ledna 2012 v 17:10 | Ketie Darlett ♥ |  Deník
Čáo fakani!♥ Né dělám si srandu :D dneska mám vztek někdo mě čórknul founa :X mího corbíka. Už to nebudu řešit budu mít ňů. no nestalo se jen to,ale zítra mám jít na přehazku reprezentovat školu :X uch,vůbec se mi tam nechce,ale vyhnu se škole a budu s ní♥ Doufám že tentokrát to neposeru a začnu se s ní konečně bavit. :X no vaše Ketie je dneska o pár gramů lehčí noo :/ pořád musím myslet na to kdo je ten zasranej kretén,kterej mi miláčka vzal. Dneska jsme psali z matiky,tipuju to na 2-cáájk :D a zítra děják :/ OMFG! Nesnáším ho a taky příroďák,učitel je na lyžáku takže-cáájk :D joo chtěla jsem Vás moji milý poprosit o hlásečQy! :'D tady,tady hlavně do toho 1. tam mám jen jeden hlas :D nějak jsem na tu soutěž zapomněla :DD no ale do toho druhýho můžete taky tam sice mám 18 ale nevadí každej hlas je pro něco dobrej. Zatím se mějte krásně a doufám,že někdo z vás dneska taky něco ztratil :DD

Jsem ujetá na animacích :P ×

22. ledna 2012 v 14:27 | Ketie Darlett ♥ |  Zbytek
Zase jsem vytvořila animace (2) no tyhle se mi líbí.


Nechápu proč zrovna scene .. xD


Animace -_-

21. ledna 2012 v 23:07 | Ketie Darlett ♥ |  Zbytek
Takže jak jsem slibovala animace,je tu jsou to otřesné včerejší večerní fotky a hovno je vidět. :D


Safra! Líbí se mi :D *